site loader
2. novembra 2018 Návod, jak aktivovat odběr novinek

Na tomto místě naleznete jednoduchý návod, který vám ukáže, jak snadno získat přístup k nejnovějším informacím, respektive jak aktivovat odběr novinek.

  • Krok 1.  Registrace

Z různých bezpečnostních důvodů je možnost pro aktivaci nebo deaktivaci odběru novinek přístupná pouze po registraci a přihlášení se na stránce.

 

  • Krok 2.  Přihlášení

Po přihlášení se vám na stránce zobrazí šedý zvonek, který je umístěn v horní části stránky hned vedle vyhledávání.

 

  • Krok 3.  Aktivace

Poslední krok je kliknout na zvonek, který se vám zobrazil. Po jeho úspěšném aktivování zvonek získá barvu a na email vám bude doručena potvrzující zpráva.

 

Gratulujeme!

Informování o nových příspěvcích vám bude tímto způsobem aktivováno. Může se však stát, že někdy se na stránku přidá více audio souborů najednou i několik dní za sebou. Je to způsobeno tím, že bylo zkonvertováno více souborů a je nutné je hned zveřejnit, nebo byly některé soubory upraveny a opětovně vloženy na stránku. Je to z toho důvodu, že negativní strana na stránku neustále útočí a je třeba její obsah pravidelně kontrolovat a upravovat. To může mít za následek, že se časté informování o nových příspěvcích může jevit jako Spam. V případě, že by vás to jakkoli omezovalo, využijte, prosím, možnosti odběr novinek deaktivovat.

Návod jak deaktivovat odběr novinek, naleznete ZDE.

S láskou váš přítel, člen Týmu Boží Rodiny a správce tohoto webu.
Nespi, je čas se probudit…
Jsme tady, abyste zde nemuseli být!

Komentár (1)

Pridaj komentár

GermanCzechUSA