site loader
2. februára 2023 Máte dotazy a chcete na ně znát odpovědi?

Cílem stránky DoNotSleep.info není jen zprostředkovat všem probuzeným a probouzejícím se bytostem audio informace a sdělení od absolutního jediného Stvořitele všeho a všech, který/která se před 2000 lety jakožto Nejvyšší inkarnoval/a na planetu Zemi do těla Ježíše, čímž učinil/a své Božství lidským, splnil/a zde své poslání, a po odchodu z této planety vzal/a to lidské tělo zbavené veškerých zel a nepravd s sebou, zahrnul/a jej do své Absolutní Povšechnosti a učinil/a to lidské Božským, čímž se stal/a Pánem Ježíšem Kristem.

Nenašli jste informace, které jste hledali? Nebo jsou tyto informace pro vás novinkou? Je samozřejmé, že v takovém případě můžete mít řadu otázek. Napište nám a velmi rádi vám pomůžeme najít tu správnou odpověď.

V současné době je Pán Ježíš Kristus opět inkarnován zde na této planetě, tentokrát do těla ženy, a to na území České republiky. Tato žena se jmenuje Jana Kyslíková a její úloha je žít v ústraní, s posláním veřejně nevystupovat a nekonat zázraky, jak tomu bylo u Ježíše Krista. Na teto planetě šíří pravdu a píše Nové Zjevení Pána Ježíše Krista Boží Rodiny, které obsahuje ty nejpravdivější informace o životě lidstva na této planetě. Věděli jste o tom?

 Zde je uveden stručný návod, jak a kde váš dotaz jednoduše odeslat.

  • Krok 1. Klepněte na modrou ikonu vpravo v dolní části stránky a budete přesměrováni na formulář, který slouží pro příjem otázek, kde vyplníte požadovaná pole.

  • Krok 2. Zadejte vaše jméno.

  • Krok 3. Zadejte email, na který vám přijde potvrzení.

  • Krok 4. Zadejte stručně váš dotaz. Dodatečný, resp. objasňující text k vašemu dotazu můžete zadat níže.

  • Krok 5. Zde můžete zadat dodatečný, resp. objasňující text k vaší otázce.

  • Krok 6. Nakonec stačí potvrdit odeslání a o úspěšném doručení budete informováni.

Budeme se těšit na vaše dotazy.

Odeslat dotaz můžete ZDE.

S láskou váš přítel, člen Týmu Boží Rodiny a správce tohoto webu.
Nespi, je čas se probudit…
Jsme tady, abyste zde nemuseli být!

Pridaj komentár

GermanCzechUSA